Opinie

Polecam w 100%. Uzyskałam tam pomoc, której nie dostałam u żadnego dermatologa. Prawie 8 miesięcy zmagalam się ze zmianami skórnymi, które wyglądały jak trądzik. Żaden dermatolog nie zlecił mi badań, jedynie proponowany był lek; izotek, mimo, iż przyczyna zmian była nieznana. W Gabinecie Biorezonansu zostalam potraktowana na najwyższym poziomie, od pierwszego dnia poczułam się w gabinecie dobrze, czułam, ze właśnie tutaj mi pomogą. Jak się okazało; wykryto dwie sprawy, z którymi walka dobiega końca. Nie pojawiają się nowe zmiany skórne, pozostały przebarwienia, które powoli bledną! Polecam każdemu, kto ma jakiekolwiek problemy. Warto. Dodatkowo zaznaczę, że można sporo dowiedzieć się o sobie i swoim organizmie. To jest niesamowite.
Klaudia K.

Od wielu lat męczyłam się z ostrymi bólami kości mięśni bólami glowy . Lekarze odsyłali mnie na różne badania , i nic . Brałam mnostwo leków przeciwbólowych. Na testach biorezonansu wyszło mi że mam bolerioze i odkleszczowe bakterie. Chciałam się upewnić na 100 procent i zrobiłam badania western blot który potwierdził 2 typy boleriozy. Jolanta M.

Polecam. Trafna diagnoza i terapia w 100 % skuteczna. Dominika P.

Miałem problemy ze stawami od lat. Jestem po zabiegach ramienia i obu kolan. Jednak bóle nie ustąpiły. Zdecydowałem się na terapie metodą biorezonansu. Na początku to było dwa razy na tydzień a po mięsiącu już tylko raz na tydzień. Po ledwie nie całe cztery mięsiące nie czułem już żadnego bólu. Polecam każdemu. Janusz F.

Walczę z atopowym zapaleniem skóry. Żadne maści i leki nie były skuteczne. Wreszcie trafiłam do gabinetu Biomedik w Krośnie. Po zrobieniu testów wykryto u mnie alergie na gluten, pszenicę, mleko i laktozę. Chociaż potrzebne były osobne terapie na każdy alergen i zalecona dieta, na skórze od razu były widoczne zmiany. Ewa W.

Irytujący suchy kaszel mi przeszkadzał tygodniami. Znajomy mi polecił gabinet Biomedik gdzie zrobiłem testy alergiczne, oraz na bakterie i wirusy. Okazało się że mam alergię na roztocze kurzu. Wystarczyło cztery wizyty żeby kaszel ustąpił. Karol K.

Miałam problemy ze stałym bólem gardła i powiększonymi migdałkami. Żaden lekarz mi nie pomógł. W końcu się zdecydowałam na biorezonans. W gabinecie Biomedik zrobiłam testy na ponad 200 alergenów i obciążeń. Zdecydowałam się na poleconą mi terapię. Bół w gardle naprawdę znikl, nawet migdałki są troche pomniejszone. Patrycja J.

Mam niedoczynność tarczycy. Zażywam leki od lat. Jednak ostatnio mi się pogorszyło. Trafiłam do gabinetu Biomedik w Krośnie. Rzeczywiście postawioną mi diagnozę na niedoczynność tarczycy i jestem w trakcie leczenia. Czuję się lepiej. Polecam każdemu kto walczy z problemami tarczycy. Sabina D.